TR / EN
sıradan bir katalogdan çok daha fazlası:

ECAT10

Araç veya makine parça kataloğuna erişebileceğiniz, katalogları filtreleyebileceğiniz, yardım talepleri oluşturup sipariş listeleri düzenleyebileceğiniz ECAT10 tüm mekanik üretici firmaların kullanımına uygun bir e-katalog programıdır.

Web tabanlı bir proje olan ECAT10'a internet erişimi olan tüm cihazlarınızdan giriş yapabilirsiniz. Nasıl kullanacağınıza dair detaylı bilgilendirme sunan ECAT10 Kılavuz içerisinde program görsellerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüm fonksiyonları incelemek ve daha detaylı bilgi almak için web adresini ziyaret edin.

ECAT10 » | ECAT10 Kılavuz » | ECAT10 »


yedek parçanızın dünyaya açıldığı kapı.

servisleriniz için hazırlandı:

atölye kitabı

Servis ve bayilerin ihtiyacına göre tasarlanan Atölye Kitabı kullanıcılarına bir el kitabına ait tüm detayları fazlasıyla sunuyor. Partner firmanın sunacağı tüm kullanım kitapçıklarını ve çalışma akışlarını içeren program içerisinde servis destek personelinin ihtiyacı olabilecek tüm detaylar bulunuyor.

Atölye kitabı hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Atölye Kitabı »

üretici firmaların ihtiyacına göre tasarlandı.

yedek parçanızın B2B hali:

parçam kimde

Bayilerin, üretici ve tüm yedek parça tedarik zincirinde bulunan firmaların parça ticaretini yapabileceği bir platform olarak planlanan Parçam Kimde, talepler doğrultusunda şekillenen fonksiyonlarıyla B2B projelerine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

2024 yılında yayına girmesi hedeflenen parcamkimde.com yedek parça üreticilerinin ve bayilerinin merakla beklediği projeler arasında yer alıyor.

Parçam Kimde »

web programlama

İnternetteki kurumsal yüzünü ya da kişisel web sayfasını oluşturmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizde, web sayfanızı sağlayacağınız bilgilere göre tasarlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre kullanılacak görselleri ve diğer verileri kendimiz işliyor, kendi platformunda kullanmaya hazır hale getiriyoruz.