TR / ENParça kataloğunuzu birlikte hazırlayalım.

3 ADIMDA PARÇA KATALOĞUNUZ HAZIR

ADIM - I

veri transferi

Üretici firma ile anlaşma sağlandıktan sonra firmannın araç veya makinelerine ait tüm bilgilerin Hakbim bilgi işlem'e iletilmesiyle süreç başlar. Bu aşamada üretici firma katalog içerisinde bulunmasını istediği tüm araç bilgilerini (BOM vb.) ve görsellerini iletmekle sorumludur.

Veri transfer süreci tamamlandıktan sonra iletilen tüm araç / makine bilgileri Hakbim tarafından incelenir ve katalog modeli belirlenir.

Transfer ve inceleme tamamlandıktan sonra verilerin işlenme süreci olan II. adıma geçilir.

ADIM - II

kataloglandırma

Araç veya makine bilgileri incelenmesi sonucu belirlenen kataloglandırma modeline uygun olarak çalışmalar başlar. Sağlanan tüm bilgiler kataloglandırılırken, sağlanan araç / makine yedek parça görselleri patlatılarak parça bazlı hazır hale getirilir.

Kataloglandırma işleminin uzunluğu araç verilerinin büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Süreç tamamlandıktan sonra III. adım olan katalog teslimatı gerçekleşir.

ADIM - III

teslimat & entegrasyon

Hazırlanan araç / makine kataloğu istenilen formatta üretici firmaya teslim edilir. Bu aşamada üretici firma ile araç verilerini ECAT10 veya Atölye Kitabı programlarına entegre etmek için anlaşma yapıldıysa entegrasyon süreci başlar.

ECAT10 veya Atölye Kitabı için kullanıcı tipleri ve bayiler tanımlanır. Verilerin test edilmesiyle birlikte üretici firma yedek parça / servis programı kullanıcılarına açılır.

tüm mekanik üreticiler için buradayız.

Otomotiv Sektörü

Savunma Sanayi

Tarım Aletleri

Gıda Makineleri

Elektrikli Aletler

Kompresörler

Ford Trucks | ECAT 10

Yedek Parça Kataloğu

16 yıldır kataloglandırma çözüm ortağı olduğumuz Ford Trucks ile ECAT10'u tüm servis, bayi ve üretici firmalara açıyoruz.

İçerisinde 2012'den önce üretilmiş olan araç bilgileri de bulunan ECAT10 ile Ford Trucks araçlarına ait tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Ford Trucks - ECAT10 kullanıcısı olun»

Anadolu Isuzu | Atölye Kitabı

Servis Kataloğu

Anadolu Isuzu'nun kullanıcısı olduğu servis kataloğu programı olan Atölye Kitabı, kullanıcılarına dijital bir el kitabı sunuyor.

İçerisinde araç tamir kataloglarını ve çalışma diagramlarını bulunduran Atölye Kitabı kullanıcısı olmak için bize ulaşın.

Atölye Kitabınız olsun »


dünya markalarının ve yerli üreticilerin kataloglandırma çözüm ortağıyız, teklif almak için bize ulaşın:info@hakbim.com.tr