TR / ENHAKBİM BİLGİ İŞLEM

1998'den beri profesyonel çözüm ortağınız.

Teknoloji & Tecrübe

Teknolojiyi sektör tecrübesiyle buluşturan Hakbim, işbirliği içerisinde olduğu firmalara ve kullanıcılarına ihtiyacına yönelik profesyonel çözümler sunmakta.

Yedek Parça

1998'den beri Otomotiv sektöründe yedek parça kataloğu hizmeti sunmakta olan Hakbim Bilgi İşlem, tüm mekanik üreticilerin kullanabileceği kataloglandırma programları geliştirmekte.

Yazılım

Türkiye'de 1998'den beri yazılım faaliyetlerini sürdüren Hakbim, güvenli ve ihtiyaca yönelik sunduğu programlarla kullanıcılarına kaliteli yazılım hizmet vermeye devam ediyor.

daima yarışa hazırız:

hakbim bilgi işlem

"Kurulduğumuz günden bugüne disiplini kendine vizyon ve misyon edinmiş olan ekibimizle birlikte, gelişen teknolojiyi birikimimizle harmanlayıp gerçekçi, yenilikçi ve güncellenebilir yazılım çözümleri sunuyoruz.

Yerli ve milli yazılım ürünlerimiz olan ECAT10 ve Atölye Kitabı otomotiv sektöründe marka değeri olan partnerlerimiz tarafından tercih ediliyor ve bu sayede Türk yazılımı dünyanın birçok yerinden kullanıcıya hizmet sağlıyor.

Türkiye'de üretim yapan tüm mekanik üreticilerin parça kataloğu ihtiyacını karşılamak ve birlikte hem sanayide hem de teknolojide daha güçlü bir Türkiye inşa etmek için gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Sorunlarınızı çözmeniz, hedeflerinize ulaşmanız ve yedek parçanızı dünyayla buluşturmanız için buradayız."

Hakbim Yönetim Kurulu

bir ekipten fazlası.

Hakbim Bilgi İşlem bir aile şirketi. Yönetim Kurulu Başkanı ve Projeler Sorumlusu Hakan Çelen'in kızları Dilara Çelen ve Eylül Çelen de Hakbim'de Yazılım Mühendisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Tecrübeyi nesilden nesile aktararak çalışmalarında devamlılık sağlayan Hakbim Bilgi İşlem, aile şirketi olarak Otomotiv / Yedek Parça sektöründe kaliteli yazılım hizmeti sunmaya devam etmeyi hedefliyor.

sektörün önde gelen üretici firmalarına kataloglandırma hizmeti sunan; yerli sermaye ile kurulmuş %100 Türk şirketi.

yerli & milli yazılım.

Yerli sermaye ile kurulan Hakbim, tecrübeli ekibi ile bugün %100 yerli ve milli bir şirket olarak mekanik üreticilere kataloglandırma hizmeti sunuyor.

Referansları aracılığıyla tüm dünyada kullanıcıları bulunan projeler hayata geçiren Hakbim Bilgi İşlem, Türk yazılımını Otomotiv / Yedek Parça sektöründe temsil etmeye 20 yıldır olduğu gibi devam ediyor.

veri güvenliği.

Hakbim Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak başta temel hak ve özgürlüklerin korunması olmak üzere özel hayatlara ilişkin gizliliğin korunması, bilgi güvenliğinin sağlanması ve korunması, etik değerlere saygı öncelikli prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz partnerlerimize program kullanıcılarının ve programlarımızın güvenliğini teknoloji ve hukukla sağladığımız bir hizmet sunuyoruz.


Öne çıkan çözümlerimiz

ECAT10

Kullanıcılarınıza sıradan bir pdf katalogdan fazlasını sunmak isteyen tüm mekanik üreticiler için hazırlanmış yedek parça katalog programı, bugün yedek parçanızı dünyaya açın.

Keşfetmek için tıklayın »

ATÖLYE KİTABI

Mekanik üretici servis ve bayilerinin ihtiyacına yönelik hazırlanan Atölye Kitabı ile hizmet kalitenizi arttırın. Şimdi keşfedin ve bir el kitabından fazlasına sahip olun.

Keşfetmek için tıklayın »